INFOTEKA.BG – Новините, които трябва да знаеш

Всичко най-важно подбрано за теб – политика, икономика, образование, култура, здраве, технологии и много други от Бяла, Долни Чифлик, Варна

ЦСКА с победа над Черно Море, Кайседо герой с дебютен гол (ВИДЕО)

Тимът на ЦСКА се възползва максимално от грешната стъпка на Лудогорец по-рано в съботния ден и срази с минималното 1:0 гостуващия Черно море в четвърти мач от 18-ия рунд от efbet Лига.

ЦСКА записа осмата си поредна победа в родния шампионат, а герой за тима, воден от Бруно Акрапович, бе Жорди Кайседо. Еквадорският стрелец дебютира с попадение, след като в 69-ата минута засече с глава центриране отдясно на Тиаго Родригеш и това попадение направи разликата между двата отбора. В

ажен акцент е, че варненци предложиха много сериозна битка на „червените” в хода на мача, но не успяха да изкопчат нещо от визитата си в столицата.

Така седмица преди предстоящото дерби в челото с Лудогорец „червените” акумулираха актив от 39 точки и останаха над три зад деветкратния шампион на България. Трети пък е Локомотив Пловдив с 37 пункта след успеха именно над Лудогорец по-рано в съботния ден.