INFOTEKA.BG – Новините, които трябва да знаеш

Всичко най-важно подбрано за теб – политика, икономика, образование, култура, здраве, технологии и много други от Бяла, Долни Чифлик, Варна

Черно море победи Созопол в последната контрола

Черно море записа победа в последната си контрола от зимната си подготовка, играна на стадион “Тича” във Варна.

Точни за 3:1 бяха Стефан Велев, Родриго Вилела и Исмаил Иса, като и трите попадения за “моряците” паднаха през първата част.

Цветомир Тодоров в 79-ата минута намали. В спаринга Илиан Илиев отново исползва много юноши от школата на клуба.

В 9-ата минута Черно море откри резултата, а само 9 минути по-късно и го удвои. В 28-ата минута “моряците” направиха резултата класически. Така приключи и първото полувреме.

През второто полувреме падна само един гол. В 79-ата минута след грешка в защитата на Черно море Цветомир Тодоров от Созопол намали резултата на 3 на 1.