INFOTEKA.BG – Новините, които трябва да знаеш

Всичко най-важно подбрано за теб – политика, икономика, образование, култура, здраве, технологии и много други от Бяла, Долни Чифлик, Варна

Черно море изпусна Царско село във Варна (+ВИДЕО)

Черно море изпусна да победи Царско село в мач от 28-ия кръг на efbet Лига. Двубоят завърши при резултат 3:3, като „моряците“ има за какво да съжаляват, след като водеха с два гола преднина 15 минути преди последния съдийски сигнал. Момчетата на Илиан Илиев удариха и две греди.

Домакините поведоха с гол на Васил Панайотов в 8-ата минута. Малко по-късно Димитър Костадинов да изравни. В 20-ата минута варненци стигнаха до второ попадение чрез Влатко Дробаров. Минута преди края на първото полувреме „моряците“ поведоха с 3:1. Илиан Илиев – младши се разписа с много добър удар с глава.

poster
След почивката домакините намалиха оборотите и петнадесет минути преди края Царско село върна едно попадение. Негов автор стана Лъчезар Балтанов. В 85-ата минута столичани изравниха. Емануил Манев се възползва от една избита от Георги Георгиев топка и на празна врата оформи крайното 3:3.

След равенството Черно море продължава да заема седмото място в класирането с 41 точки. Царско село пък са осми с 35.